Власне виробництво

Корпоративні прапори

Отже – прапор. Це перше, що побачить гість Вашої фірми, ще не потрапивши в офіс. Якщо у Вас автозаправка, автосалон, то обов'язки привітного і ненав'язливого «зазивача» також візьме на себе прапор.

Якщо Ви вирішили замовити прапор, то з цим благородним виробом отримаєте:

 • обличчя Компанії;
 • статус Компанії – ба навіть більше – у Вашої Компанії є Корпоративний ПРАПОР! У конкурентів, можливо також є, а можливо й немає, але у Вас є! :)

Тепер переходимо до питання, з якого матеріалу ми виготовлятимемо Ваш прапор.

До того, як ми спільно вкладемо в нього душу, наш професіоналізм і п'ятирічний досвід виготовлення, нам потрібно зрозуміти, де і як прапор використовуватиметься.

Одразу попереджаємо – ми не прихильники робити Вам ДЕШЕВІ прапори з дешевих і неякісних матеріалів, якими рясніє інтернет при запиті «купити прапор». Ми б не хотіли робити дешевий прапор, бо не зможемо дати гарантію на такий виріб із неякісних матеріалів.

Якщо ж Вам потрібний хороший прапор, то ми знову повернемося до питання – де він буде вірою й правдою служити?

Якщо Прапор повинен стійко переносити пекучі промені розпеченого сонця, штормові пориви вітру, проливні дощі, снігопади та люті морози, то відповідь одна – тут повинен бути прапор зі спеціальної тканини. Професіонали називають її «прапорна сітка». І не варто лякатися слова «сітка», згадуючи найпоширеніший спосіб перенесення продуктів в ще не настільки далекій епосі відсутності інтернету й мобільних телефонів. Сітка в цьому випадку лише підтверджує правильність структури тканини, яка є основою для прапора.

На цю сітку при ду-у-у-же високій температурі (близько 230 ºС) ми переносимо Ваш логотип, корпоративний колір, слоган і взагалі все те, що хочете, і навіть більше – все, що не заборонено законом.

Якщо ж Ваш прапор буде оповитий офісною любов'ю та житиме в теплі і затишку, то ми можемо запропонувати його величність атлас.

Вибір матеріалу

Основні відмінності сітки від атласу

Флажна сітка:

 • стійка до атмосферних впливів
 • міцна та легка, досить невеликого вітерцю і прапор замайорить
 • передає зі зворотного боку 60-70% насиченості кольорів відносно лицьової сторони, а на просвіт – практично не відрізнити по обидва боки
 • ідеальна для вуличного розміщення на флагштоках
 • ідеальна для поїздок по горах, полях і морях, для проведення рекламної кампанії; прапор – легкий, міцний і Вам досить лише взяти супутника або супутницю для фотозйомок разом із прапором по всіх куточках Земної кулі ))

Атлас:

 • яскравіший і більш насичений кольором
 • ідеальний для офісу, можна розміщувати на стіні або на флагштоці (але потрібно робити двосторонній прапор!)
 • щоб зображення було видно з обох сторін, необхідно зшивати два прапора один з одним, тим самим здорожуючи конструкцію і роблячи її вдвічі важчою
 • можна пошити з бахромою
 • недовговічний при розміщенні на вулиці
Прапори

Наші роботи:

Форма зворотнього зв'язку

Контакти

Наша пошта e-mail: xyzinfo@ukr.net

Спеціальні умови для партнерів та РА

Доставка по Україні.
© Copyright © All rights reserved